Spelare pouloche postat ett inlägg den 05/07 23:03 på ZooValley Forum: validering gåvor . Svara honom på ZooValley och ZooValley ut med andra spelare

Domino Scratch Ticket
Antal återstående biljetter:1500 / 1500
Tjäna kr 369 600
upptäcka
Upptäck Meny Bento
Bento-meny
Montera kock Lis sushi för att skapa den perfekta benton.
upptäcka
Upptäck Battle
Battle Booty Game
Tjäna 500 poäng
upptäcka
Upptäck Word Search
Blandade ord
Hitta de flesta orden i det här spelet med kock Li från ZooValley !
upptäcka
Upptäck Ruche Hour
Ruche Hour Loot Game
Tjäna i en retro Atari-konsol
upptäcka

ämne:  validering gåvor
pouloche
12 
07/07/2007 17:05:50

Hej!

Tack på webben, jag väntar,

Pouloche

webmaster
1634 
05/07/2007 23:30:12

Hej 🙋

Tyvärr är det en brist på lager på dessa produkter på grund av att vår leverantörs försening återförsörjs. Vi är hoppfulla att ta emot dem de närmaste dagarna, så skickas de omedelbart till vinnarna som väntar.

Vi är verkligen ledsna för denna lilla olägenhet och under tiden kan vi bara be om ursäkt och tack för ditt tålamod!

Webben "

pouloche
12 
05/07/2007 23:03:41

Hej alla

Jag vann flera gåvor, te tjänsten på party time och en lysande boll. Dessa gåvor är fortfarande i validerad status för en månad, när kommer jag att få dem?

Vanligtvis lägger du mindre tid att skicka dem än vad som händer, jag kontaktade kundtjänsten, jag fick inget svar

Pouloche



DreamCentury-märkeslogotypen
Gratis spel utan köpplikt, gratis spel och gåvor

© Copyright 1999-2025 - DreamCentury Entertainment - Alla rättigheter reserverade