Spelare mel5462 postat ett inlägg den 14/01 12:39 på ZooValley Forum: bool flodhäst . Svara honom på ZooValley och ZooValley ut med andra spelare

Upptäck Massor Fiske - Jackpot
Loot Fiske Spel - Jackpot
Tjäna
upptäcka
Upptäck Word Search
Blandade ord
Hitta de flesta orden i det här spelet med kock Li från ZooValley !
upptäcka
Upptäck Meny Bento
Bento-meny
Montera kock Lis sushi för att skapa den perfekta benton.
upptäcka
Good Adventure Scratch Ticket
Antal återstående biljetter:5000 / 5000
Tjäna kr 73 900
upptäcka
Upptäck King of Bubble Soccer
King of Bubble Soccer
upptäcka

ämne:  bool flodhäst
joujou007
113 
25/01/2006 13:27:43

Hej Mel och hej Milie! 😃

Faktum är att buggar kan uppstå under de spel som spelas... till vår bestörtning... 😥
Som du säger Milie, vi kompenseras när vi ringer kundtjänst.

För att dessa buggar inte ska bli den vanliga rutinen, förnyar jag mitt råd, nämligen att spela dina spel utanför "peak" timmar (från 12 till 14 det är hemskt!, från 17 till 20 är inte bättre och slutligen 00h ( midnatt "the hour of crime", bättre att inte vara i närheten! 😂) Det är utanför dessa tidsluckor, du kommer att stöta på mycket färre buggar än tidigare (med samma 1 eller 2 buggar här och där men inget synd)

Här kommer tjejerna! 😃 Bra spel alltså!! 😉

milie0309
17 
24/01/2006 16:25:32

hej jag kan inte svara dig men jag kontaktar regelbundet kundtjänst för att rapportera dem och de återbetalar parterna normalt.
Jag skulle vilja att du skulle veta varför det inte fungerar.

mel5462
14/01/2006 12:39:06

Hej!
När jag spelar boolhippo, händer det att under de tre matcherna försvinner de tre bollarna. Jag är tvungen att gå ut ur spelet (vilket gör mig en del av slöseri) innan jag återvänder till spelet Detta händer med mig ca 2 till 3 gånger av 15 möjliga delar gartuits.
Finns det en lösning? Är det här ett fel i spelet?
tack



DreamCentury-märkeslogotypen
Gratis spel utan köpplikt, gratis spel och gåvor

© Copyright 1999-2026 - DreamCentury Entertainment - Alla rättigheter reserverade